Opinie

Tyle stresu i napięć z ostatnich dni odpuściło, aż nie dowierzam, że wystarczy godzina w pełni poświęcona sobie, żeby dojść do równowagi. Muszę to robić częściej.

Niektóre pozycje i ćwiczenia dziś bardzo wymagające mimo iż ze sportem nie jestem na bakier… Pozycje relaksacyjne najlepsze!

Obudziłaś we mnie świadomość i dałaś mi niezłego kopa do pracy! Dziękuję za warsztaty, jestem już po ćwiczeniach oddechowych z rana

Dziękuję Mario, pozwolę sobie powiedzieć, że jesteś najpiękniejszym „prezentem” jaki mogłam sobie wymarzyć. Gdy ostatnio ćwiczyłam z moją przyjaciółką, po praktyce powiedziała o Tobie „ wiesz co, ja czuję do niej miłość”. Wysyłam dużo miłości!

Twój głos jest niesamowity, hipnotyzujący w połączeniu z tą muzyką… Wczoraj wieczorem i dziś towarzyszył mi pewien spokój, ale aktualnie czuje niesamowity spokój, nie wiem czy kiedykolwiek w życiu aż tak się wyciszyłam. Niesamowite doświadczenie, bo nie łatwo jest mi wyciszyć głowę i poczuć się w pełni spokojna. Jeszcze raz dziękuje!

Mario, chciałam Tobie podziękować za praktyki i za warsztaty oddechowe. Pomogły mi przetrwać bardzo ciężkie chwile bez ataku paniki. Dzięki nim potrafiłam się uspokoić… Oddech i praca z nim jest czymś niezwykłym.

Dzisiaj bardzo potrzebowałam poczuć się wystarczająca. Dziękuję że tak często powtarzasz: „Jeżeli czujesz / potrzebujesz…to też jest w porządku”. Bardzo dziękuję jesteś naprawdę wyjątkowa. Pierwszy raz od dawna czuję prawdziwy spokój. Myślę, że rozpoczęcie jogi z Tobą było jedną z moich lepszych decyzji !
Dziś ćwiczyliśmy z tobą z całą rodziną

Dzięki, smok – rewelacja. Ogólnie, zauważyłem że po praktykach mój kręgosłup ma w zwyczaju ‘upominać’ mnie o wyprostowanie go (mam tendencję do garbienia).. coś niezwykłego 🙂

Ja sobie dziś uświadomiłam jak bardzo mi pomaga joga ze stresem, z moimi bólami psychosomatycznymi.

Jesteś wspaniała 🙂