Warsztaty

 

Holistyczne połączenie nowej teorii i praktyki to niezwykła okazja do samorozwoju.

Warsztaty i spotkania tematycznie to nauka nowych umiejętności i poszerzania wiedzy, które później indywidualnie możemy przenieść na życie codzienne jako narzędzie do tego, aby lepiej o siebie zadbać.

Warsztaty to zazwyczaj 2-3 godzinne spotkania w formie online lub na żywo.

Prowadzę kilka autorskich warsztatów. Najbardziej znanym jest “Potęga Oddechu”, w którym uczestniczyło już kilkaset osób. To warsztat podczas którego pracujemy z wieloma technikami i ćwiczeniami oddechowymi, pogłębiamy wiedzę dotyczącą m.in. tego, czym w ogóle jest zdrowy oddech, jak dobrze dotlenić organizm, jak pracować z „trudnymi” emocjami i stresem, dowiadujemy się jak działa nasz autonomiczny układ nerwowy i w jaki sposób oddech wpływa na poprawę naszej odporności. Uczymy się znajdywania nowej przestrzeni na świadome przeżywanie emocji wtedy, kiedy ich doświadczamy po to, żeby nie kumulować w ciele napięcia.

Najnowszym warsztatem jest „Potęga Medytacji” – jest to warsztat teoretyczno-praktyczny, z którego dowiesz się m.in.: czym jest medytacja, jak się do takiej praktyki przygotować, jak praktykować, jaki wpływ na mózg i samopoczucie ma regularna praktyka i co o medytacji mówią badania naukowe i psychologia.

Nieodłączną częścią warsztatów jest skupienie się na zachodzących w nas zmianach i tym, jak zdobytą wiedzę możemy praktykować na co dzień.

Każdy warsztat jest inny i wyjątkowy.

Zapraszam Cię na najbliższy warsztat!